opel_27 - aukcje Allegro.pl

Opis forum

Ogłoszenie

Serdecznie witam wszystkich allegrowiczów na tym forum :)

#1 2008-01-12 14:34:17

opel_27

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 19
Punktów :   

NOWA COMMANDOS 3:KIERUNEK BERLIN PL! TANIO!!! (numer 294196385)

Witam! Na tej aukcji zamieszczam kilka porad do gry dla zwycięzcy aukcji.

Oto one:

Zanim zabierzesz się do komandosów, przeczytaj kilka zamieszczonych tu uwag:

    * KONIECZNIE, powtarzam: koniecznie przejdź obie misje treningowe. Nawet jeśli jesteś starym wyjadaczem, to właśnie tu przedstawione są wszystkie nowe opcje oraz możliwości. Upewnij się, że opanowane masz korzystanie z interfejsu.
    * Często zapisuj grę klawiszem F9, praktycznie po każdej opisanej w poradniku „akcji”. Co jakiś czas rób oddzielnego save’a o innej nazwie.
    * Korzystaj z klawiszy F5, by podświetlać wrogów i F7, by podświetlać drzwi, skrzynki i przedmioty do podniesienia.
    * Przebierając się szpiegiem pamiętaj, że im wyższy stopniem mundur nosisz, tym masz większe możliwości. Np. w stroju żołnierza tylko zagadasz innego żołnierza, ale w stroju oficera możesz takiemu delikwentowi rozkazać gdzieś iść. Wiedz także, że niektórzy żołnierze (przede wszystkim inni oficerowie) odkryją twą tożsamość nawet wtedy, gdy masz mundur oficera. Uważaj na nich.
    * Wykorzystuj ciała martwych wrogów, paczki papierosów lub wabiki do zwabiania przeciwników w pułapkę.
    * Co ciekawe, w grze animacje nie muszą się dokańczać – tzw. chodzi tu o animacje związywanego żołnierza i animacje wstawania / padania na ziemię. Jeśli leży kilku ogłuszonych żołnierzy, to wystarczy klikać na nich po kolei, by wszyscy zostali związani. Podobnie jest z bieganiem – jeśli chcesz szybko paść lub wstać, to naciśnij spację, a potem kliknij myszką na ekranie w miejsce, gdzie chcesz iść. Dzięki temu można np. szybko podbiec do przeciwnika i w odpowiedniej chwili paść.
    * Bardzo ważną kwestią jest tryb ataku, włączasz go klawiszem A. Wtedy twoi komandosi i sprzymierzeni żołnierze atakują od razu jak widzą przeciwników.
    * Zabieraj broń przeciwników. Choć pistolety oficerów na nic się nie przydadzą, to automaty, a przede wszystkim – strzelby – już tak. Strzelba ma duży zasięg, można podczołgać się pod przeciwnika i zabić go nawet, jeśli obejmuje cię wzrokiem, tzn. jeśli jesteś w jego ciemnozielonym polu widzenia (w jasnozielonym zostaniesz zauważony). W niektórych skrzynkach znajdziesz karabin (duża szybkostrzelność, potrzeba dwóch strzałów na zabicie przeciwnika), nie zapominaj też o zabieraniu amunicji wrogim snajperom, jeśli akurat w misji masz swojego snajpera.
    * Broń miotana jest bardzo użyteczna i jest jej kilka rodzajów. Granaty usypiające mają duże pole i bez żadnego hałasu mogą unieszkodliwić na chwilę kilku wrogów. Pamiętaj jednak, że trzeba ich potem zabić nożem lub związać. Uważaj tylko, by nie wejść w chmurę bez maski gazowej, bo inaczej sam zostaniesz uśpiony. Koktajle Mołotowa są cichsze, ale i słabsze niż granaty.
    * Pamiętaj, że możesz patrzeć przez okna i drzwi. Wystarczy nacisnąć klawisz przeszukiwania (Z) i kliknąć na okno lub drzwi. Przez okna zielony beret i złodziej mogą także wskakiwać lub wyskakiwać.
    * Aby unieszkodliwić (w sposób cichy) psa, należy podać mu mięso zmieszane ze środkiem usypiającym. Po prostu wybierz środek (wygląda jak słoik z tabletkami) i kliknij na mięso.
    * Możesz wchodzić snajperem lub zielonym beretem na słupy. Snajper będący na słupie ma znacznie większy zasięg.

Offline

 
Obecnie Przeglądane Przez Ciebie Forum Należy Do Użytkownika Serwisu Allegro.pl O Nicku opel_27

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
opowiadania forum bdsm www.czteryzywioly.pun.pl mu online na windows 7 eruris mt2 download rodzinne wille jagodno